İngilizce Ebola virüsü Gen dizisi verileri açmak

İngiltere araştırma ekibi başarıyla Ebola virüsü genetik sıralama tamamlandı ve verileri internette ücretsiz dünya çapında araştırmacılar tarafından kullanılacak yayınladı. Bu ülkeler daha etkili tedaviler ve aşılar geliştirmeye yardımcı olur
3 Cambridge Üniversitesi yaptığı açıklamada, 2014 sonra Ebola salgını okul ve çeşitli araştırma kurumları araştırmacılar başladı virüs toplama İngiltere Batı Afrika'da bir salgının Sierra Leone'da örnekleri ve Amerika Birleşik Devletleri'nin bir şirket yeni nesil Gen sıralama teknolojisi analiz bu örnekleri için geliştirmek ve gen sıralama sonunda tamamlandı.
Sanger Enstitüsü Bu veriler araştırmacılar çok kritik bilgi – söyleyebilirim dedi İngiltere baoluo·kailamu için neden Ebola virüsü nasıl yayılır? Nasıl işlem değişimler?

Ebola salgını küresel mücadele için büyük bir artı kesinlikle bu. Bu sıralama veri ile silahlı, araştırmacılar daha kolay ilaç geliştirme hedef Ebola virüs mutasyon izleyebilirsiniz.
Bu kez yeni nesil sıralama teknolojileri kullanarak araştırmacılar gelecekte karşı tüm tip-in virüs "silah" olmak için bekleniyor. Bu teknoloji sadece önemli ölçüde ilgili sıralama verileri resim olarak "harita", sıralama için gereken süreyi kısaltın ve açıkça virüs yol göstermek.