Nasıl kan şekeri azaltmak ve 4 Antidiabetic puan vücuda getirmek

Şeker hastaları için en önemli şey kendi kan şekeri kontrolü için kan şekeri kararlılığını hastalık istikrarı temsil eder, hastanın kan şekeri dengelemek için en önemli olan, ama şimdi orada bir sürü insan antihipertansif alıyor ilaçlar, Ayrıca bunlar başka yollar, bugün küçük bir derleme birkaç vuruş öğretmek için vardır.

Aslında, Antidiabetic de çok basit, genellikle daha fazla, Ayrıca biliyorsun dikkat? Bizim insan vücudunda 4 antidiyabetik puan getirmektir.

Antidiabetic-Vadisi noktasının

Vadisi noktasının Antik Çin'deki diyabet tedavisinde erken kayıt, Ying Acupoint, böbrek kan akımı sitesi aracılığıyla yoluyla ayak. Konumunu ayak içinde ilk bul ayak bileği uç, ön ayak kemik çıkıntı dokunabilir miyim, anatomi skafoid kaba uzun denir, kalın tekne kemiğin alt vadi. Ayaklarını net bir anlamda asit şişlik olana başparmak sert burada ovmak için her gece yıkayın. Günlük yoğurma Vadisi noktalara uygun, iyi bir antidiyabetik etki oynayabilirsiniz.

Susuzluk-Thenar acupoint rahatlatma

Akciğer Yin yetmezliği ortadan kaldırılması, akciğer ısı ile ilgili, performans için daha fazla içki, akciğerler, shengjinzhike nemlendirme qingre özen, thenar tutam. Tenar Acupoint ilk metakarpal kemik, kırmızı beyaz et ve Qingfei ateşi ve gırtlağına etkisini radyal kenarında bulunan el-ay akciğer meridyen Ying noktasına ait.

Denetim iştah iç mahkeme

Mide yin eksikliği eleme, mide ısı ile ilgili, daha fazla yiyecek tecelli, mide ve su, temizlemek için özen Yin besleyici sıvı eklemek, mahkeme içinde çimdik.

Mide ishal ateş, qi ve analjezik etkisi ayak, işaret parmağı ve başparmak ayak ve ayak üzerinde ve yukarı ve aşağı ile iç avlu noktası çimdik için ikinci-üçüncü ayak sonunda iç odası noktalarını temizle , iştah, sesi ağırlık, kabızlık, horlama, diş, mide yangın diş ağrısı tedavisi ve benzeri denetleyebilirsiniz.

İdrar çoklu-Guanyuan acupoint rahatlatma

Altında böbrek Yin eksikliği ortadan kaldırılması, böbrek yetersizliği ile ilgili, daha fazla idrar tecelli, özen yin ve böbrek için Guan yuan masaj yapabilirsiniz. Göbek kordonu üç santim, anterior midline Guanyuan Acupoint darbesinin başlangıç noktası ama Yin noktasına da elinde bu noktaya hızlı masaj sonra sıcak ovuşturdu, böbrek yin, pastırma ve tonik besleyen olabilir.

Yedi antidiyabetik gıdalar

Acı

Bu balsam armut kan şekeri değeri azaltabilirsiniz sebebi balsam armut tohum protein insülin işlevine benzer içerir. İyi insülin normal bir durumda tutar ve vücudun kan şekeri düzenleyen ısı, kandaki glikoz dönüştürme etkisi vardır bilinmektedir. Benzer şekilde, balsam armut veya tohum özleri meyvesi de decomposition yükseltebilirsiniz şeker, ısı, rolüne aşırı şeker ile vücudun yağ dengesini geliştirmek.

Yenilebilir yöntemi: 250 gram balsam armut al, 50 gram domuz eti yağsız, sebze 3 gram, 25 gram soya yağı, susam yağları, scallions, zencefil ve tuz miktarı filiz. Bitter kabak şeritler, yedek kesin. Sonunda doğranmış lahanası domuzcuk. Petrol pan, pour acı kabak, kıyma, heyecan kızartma sebze, baharat-ebilmek var olmak ekleyin.