Anti-retroviral HIV ilaç hastalarda tanı sonra en kısa zamanda kullanılmalıdır

Enfekte olmuş o HIV (HIV) taşıyıcıları antiretroviral ilaçlar en kısa zamanda alınması gereken. Onlar da bu yakında sona erecek yüksek sesle bildirmek bir farkla en büyük yardımcıları tedavi klinik çalışmalarda, çünkü terapi'nın zaten belirgin faydaları. Bir yıl önce çalışmanın sonunda AIDS veya şiddetli hastalık olasılık insanların HIV ile yaşayan 53 oranında gecikmiş tedavisinde daha ön veriler, ölümünden hemen sonra testinde HIV ile yaşayan insanlar tedavi sırasında bu enfeksiyon göstermiştir çünkü beklenenden daha ilerledi.

Bu AIDS tedavi etkisi klinik göstermek
Bu görevli bu çalışmada zorla erken tedavi daha fazla hayat kurtarabilir olabilir kanıtladı dedi. Göre Birleşmiş Milletler AIDS programı (UNAIDS) veri, hangisinin en fazla 14 milyon insan tedavi gören yaklaşık 35 milyon HIV taşıyıcıları dünya çapında. Hastalık kontrol ve Önleme Merkezleri için yaklaşık 1.2 milyon HIV taşıyıcıları, tedavi için sadece yaklaşık 450.000 insanlarda (merkezleri hastalık kontrol ve Önleme, CDC için kısa) veri, Amerika Birleşik Devletleri vardır according.

"Size yarar sağlayacak, erken teşhis ve erken tedavi için bir başka neden olmasıdır" Ulusal Enstitüsü alerji ve enfeksiyon hastalıkları (Ulusal Enstitüsü alerji ve enfeksiyon hastalıkları), yönetmen Anthony · S • Fauci (Anthony s. Fauci) dedi. "Ne kadar erken, o kadar iyi." Deneme sponsorudur.
CDC ajans Kasım ayında geçen yıl, söyledi hemen sonra tanı, tedavi HIV enfekte insanlar tavsiye rağmen ABD'de sadece % 37 insanların HIV ile yaşayan ilaç reçete var. Ajans bu faktörler, HIV taşıyıcıları var mı algılamak gibi veya hiçbir sağlık sayıda koymak ve bu nedenle bir doktor görüyor musun veya Tıp ve bazı hastalar Doktorlar tedavi kılavuzları aşina olmayan satın almaya gücüm yetmez.
"Bu bir tavsif sosyal adalet," UNAIDS İcra Direktörü Michel Sidibe (Michel Sidib) dedi. "İnsanların şok ve olacak dedi, Aman çok para olacak. Ama bu son tedavi controversy hata ödemek gerekir. ”

Zaman içinde birçok AIDS araştırmacılar ve savunucuları vurgulayarak bu-kendi gözlemleri ve daha küçük araştırma--dayalı tedavi en kısa zamanda başlayacaktır. Sona Çarşambaları ilk HIV ile yaşayan insanlar tedavi kanıtlamak için daha uzun, daha sağlıklı, büyük klinik yaşayabilir deneme oldu.

"Bu halk sağlığı HIV önleme araştırma Susan · San Francisco Dairesi Müdürü, harika" P • Buchbinder (Susan s. Buchbinder), Dr. 2010, onun başında dedi ajans kentin yeni enfeksiyon sonra hemen sonra tanı, tedavi HIV ile önemli bir düşüş yaşayan insanlar önerir. "Uzun bir süre bu uygulama destekleyecek kanıt birikmiş olan, ama şimdi açıktır, bu hemen tedavi yararları sağlar ve ne yapacağımı söyle."

New York'ta 2011 yılında başlayan tavsiye HIV tedavisi mümkün olduğunca çabuk, ama değil bir San Francisco başarı, çünkü kısmen San Francisco birçok AIDS uzmanları daha küçük bir ölçekte zaman sakinleri ve bu nedenle tedavi aynıdır.
"Pek çok doktor ilaç tedavisi yeni teşhis hastalar için sağlamak için başlıyor NewYork'ta," Sağlık Bürosu Sekreter Yardımcısı şehir için HIV/AIDS önleme ve kontrol Demetre · C • Daskalakis (Demetre c. Daskalakis) dedi. "Bu çalışma ile biz net Cevaplanmayan soru: HIV--tedavi birey için iyi ve halk sağlığı. Yetkili bir kaynak yayımlanmış veri-meli var olmak tüm şüphe çıkarmak mümkün. ”
Uluslararası AIDS Society (Uluslararası AIDS Derneği) Başkanı Giulio · S· Çığır açan bir kağıt G • Montaner (Julio s. g. Montaner) 2006 (Lancet) Lancet dergisinde yayınlanan, yaygın kullanımı dedi: antiretroviral tedavi AIDS durdurmak için en iyi yoldur. Montaner çalışma "uzun yıllar boyunca doğruladı." dedi
Tedavi sadece en kısa zamanda hastaları için yararlı değildir ve ayrıca önlemek them virüs yaymak taşımaktan. Düzenli olarak uyuşturucu yayılan virüs kez dahil--diğerleri için almak insanlar korunmasız seks ile çeşitli çalışmalar göstermiştir onların eş-% 90 olasılığını azaltır.

Onlar ciddi yan etkileri ilaç raporları duymuştum için Amerika Birleşik Devletleri'nde, rahatsızlık ilaçsız, birçok hasta hissediyor musun. Erken orta-90 's reçete anti-retroviral ilaçların genellikle yükseltilmiş döküntüleri, karın yağ birikimi, parmak ve ayak bilinç kaybı var. Ancak, modern--birçok tedaviler çoğunlukla tenofovir (Tenofovir) güveniyor, 2001 yılında uyuşturucu, ama sadece çok daha az yan etkileri bir kaç yıl sonra kabul edilmiştir.

Antiretroviral tedavi (stratejik zamanlama, Antiretroviral Tedavi) için stratejik fırsatlar, 2009 yılında, ilk hasta alımı deneme ama 2011'e kadar halka açık değil. Kapanış Saati, 4,685 erkek ve kadınların HIV ile enfekte 35 ülkede takip etti.