Araştırma ve geliştirme

Araştırma & geliştirme
Araştırma

Araştırma & geliştirme hizmeti
Bizim teknoloji araştırma ve Geliştirme Hizmetleri, kimyasal bileşim içerir duruma getirilmesi üretmek büyük ölçüde zaman geliştirme önceki aşamada ilaç ihtiyaçlarını aşabilir. Optimizasyon tarafından ve sentez kimyasal bileşik maliyetini azaltmak için en etkili yolu seçin — — ulaştı azaltarak miktar sentez sürecinde, hedef kimyasal üretimi geliştirmek ve zaman içinde gerekli sentezi kısaltılması.
Teknoloji Danışma
Sözleşme araştırma kuruluşu, (CRO), yerli ve yabancı ürünler için hangi offords profesyonel hizmetler eczacılık ve sağlık ile ilgili bir kuruluştur. Hizmeti de dahil olmak üzere müşteriler için: Yeni tıp, teknoloji transferi, Pazar araştırma ve vb geliştirilmesi.

Geliştirme
Twisun Ecz çeşitli yüksek kaliteli ürünleri üretebilir ve bireysel müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Biz üretim ve ürün kalitesi istikrarı sağlamak için kalite kontrol, araştırma ve geliştirme merkezleri vardır.
Bizim laboratuvar (üretim birimleri: kg, g), deneysel Bankası (kapasite: 100 kg 10 kg) ve üretim tesisleri (verim: birimleri için 100 kg) gram-sınıf müşteriden tonaj-sınıf ürünler sağlayabilir. Bizim araştırma merkezleri ve deneysel Bankası erken klinik faz (kimyasal dış kaynak iş, vb) pazarlama bölümleri için müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel ürünler sağlayabilir.
Özel sentezi
Sadece bileşik teklif, ayrıca güvenilir, yüksek kaliteli ve organik bileşik hizmet sağlamak. müşteriler genellikle fiyat ve teslim zaman hızlı bir ciro elde etmek için bekliyoruz. Proje başladıktan sonra biz en son olayları ve ilerleme raporu bir kopyasını her iki hafta müşteriye sağlamak ve geri bildirim almak. Müşteri görüşleri ve ihtiyaçları ve geribildirim etkili evlat.
Tam zamanlı Equivalence(FTE)
Müşteriler kendi araştırma devam etmek ve aynı zamanda new project ya da izlemek-üstünde proje için tırnak yinelenen önlemek yapmaktır FTE işbirliği modu.